Кошик
22 відгуків
+380633797536
+380977480484
+380633797536
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка

Важливість фізкультхвилинки нуш в сучасному навчанні

Важливість фізкультхвилинки нуш в сучасному навчанні

31.07.20

Щонайменше чотири години на день сучасні учні проводять сидячи за партою у школі. Близько 20 годин статичного положення протягом тижня. 700 годин на рік вони знаходяться під "прямим кутом". Уявити собі, яке навантаження витримує наш спинний корпус, адже мало хто дійсно замислюється над тим, як правильно він сидить! Саме тут на допомогу може прийти проста та эффективна методика руханки нуш. Багатьом здається, що ці 4 години не грають великої ролі. Але ось вам факт: сидячи «дугою», зменшується об’єм грудної клітини, що призводить до обмежування об’єму кисню, що міститься у крові. В результаті: погане самопочуття, дихати стає важче, мозок починає гірше працювати. Тож, можна зробити попередній висновок, що фізкультхвилинка в НУШ потрібна вже зараз! Ці прості, але ефективні вправи дійсно допоможуть привести у тонус ваше тіло.

Зона сучасного класу має бути пристосована  до різних активностей, які здійснюють діти під час навчального процесу. Освітнє середовище НУШ має містити перш за все креатив. Сьогоднішня класна кімната облаштована таким чином, що діти мають змогу робити руханки нуш в будь-який зручний для них час, не виходячи за простір кабінету. Вчитель та школярі можуть з легкістю чергувати знання разом з фізкультхвилинками. До речі, не слід забувати, що групова робота краще мотивує школярів. Тому, для поліпшення ефективності виконання вправ та заохочення дитини, допомога батьків буде дуже доречна. Важливо пам’ятати, що фізкультхвилинка для 1 класу НУШ – це не тільки про фізичні вправи всього тіла, варто пам’ятати й про психічну складову здоров’я. Психологічна фізкультхвилинка у вигляді мотиваційної настанови зранку дасть дітям заряд позитивних емоцій. Налаштовування дітлахів на сприятливий лад дасть можливість менше фокусуватись учням на емоціях, і дасть більше часу на навчання. Ефективність засвоєння матеріалу можна покращити роблячи руханки 1 клас нуш. Прості махи, присіди, обертання голови тимчасово розвантажать голову. Не зайвими будуть і вправи для очей - гімнастика для очей, для профілактики короткозорості та їх перенапруження. Достатньо сфокусувати погляд на речах, що знаходяться на відстані 10-15 метрів від вашого місцезнаходження. Наостанок, не варто забувати про урок фізичної культури. Фізкультхвилинка  нуш – це не тільки вправи. Найголовніше і найперше, на що слід звертати увагу при виконанні вправ - це дихання. Саме тому, легка розминка для розвитку дихання допоможе полегшити роботу з функціональними вправами.

Отож бо, освіторія НУШ з кожним разом пропонує все більше і більше новинок для поліпшення навчання першокласникам. Але одне відомо вже зараз, така річ, як фізкультхвилинка 1 клас нуш – має право бути залученою у сучасному освітньому закладі.

Меню
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка
+380977480484
+380633797536
Интернет-магазин "Твой Стенд"
Менеджер
Україна Дніпропетровська область Дніпро пр. Героїв, 46
Мапа