Кошик
22 відгуків
+380633797536
+380977480484
+380633797536
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка


Ранкові зустрічі у рамках Нової української школи

  Новий освітній простір створює нові правила в навчанні. Сьогодні все направлено на забезпечення всебічного розвитку дітей, креативний підхід і інклюзивну освіту. Навчальний день в класі починається з ранкового кола. Діти на килимі розташовуються в кружечку, вчитель також сідає поруч. Так кожен бачить один одного і знаходиться в рівному становищі. Така ранкова зустіч допомагає налаштувати на гарний настрій та створити  почуття єдності  , спокійну та довірчу атмосферу, де кожен може відкритися по новому. Діти вітаються між собою, кожен висловлює свої думки, розповідає про свої справи, ділиться ідеями. Інші в цей момент уважно слухають, коментують, задають декілька важливих питань і їм відповідають. Обговорення та обмін інформацією передбачає, що діти будуть краще розуміти один одного. Детальна розробка ранкових зустрічей допомагає в соціальній адаптації, зміцнює відчуття впевненості в собі та вселяє повагу до думок і почуттів іншої людини.

   На наступному етапі групових занять діти у колективі співають пісні, беруть участь в коротких командних іграх, ,виконують невеликі тематичні завдання за допомогою педагога, розгадують загадки. Ігри побудовані з урахуванням індивідуальних особливостей і не носять дух суперництва. Цікаві ранкові зустрічі в початкових класах за сценарієм: літо, осінь, весна, струмочок, театр, космос, я-школяр, або то що вивчають на цей час у класі. Ці заходи ще більше згуртують дітей, сприяють розумовій діяльності та створюють загальний дух класу.

   Наступний навчальний блок це щоденні новини, це останній етап, який займає важливе місце в ранковому колі. На ньому учні розвивають свої математичні та мовленні здібності, вчаться обмірковувати події дня.  Для цього зручно використовувати стенд ранкові зустрічі з різними завданнями. На ньому є кишеньки під число, місяць, рік для вивішування відповідної дати. На колах з позначенням погоди стрілочками виставляється потрібний параметр. Учень, який сьогодні проявив максимальну активність і доброзичливість призначається «дитиною дня», і його прізвище поміщається у відповідну кишеньку. Кишеньки тема дня і тема тижня також є на стенді, в які вчитель розміщує теми для обговорень. 

  Купити стенд ранкові зустрічі можна у нашому інтернет-магазині, на сайті представлений величезний вибір куточків у нашому каталозі. Можна також підібрати під оформлення класу нуш, або виготовити стенд за індивідуальним дизайном. Також ми пропонуємо кілька видів матеріалу, що дозволить підібрати стенд для класу  під будь-який бюджет. Всі наші матеріали високої якості і мають сертифікати. Використання нашої продукції безпечно для дітей та дорослих. Доречі, ранкові зустічі стенд ми розробляли разом з педагогами, тому він повністю відповідає концепції Нуш.

 

Ранковi зустрiчi☀Щоденнi новини☀Календарi природи

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3
Меню
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Длина, мм
Ширина, мм
Толщина, мм
Страна производитель
Материал 
Информационный карман
Материал карманов 
Тип карманов
+380977480484
+380633797536
Интернет-магазин "Твой Стенд"
Менеджер
Україна Дніпропетровська область Дніпро пр. Героїв, 46
Мапа