Кошик
21 відгук
+380633797536
+380977480484
+380633797536
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка

 

Для чого потрібен куточок настрою?

За методикою, яку впроваджує Нова українська школа є необхідним наявність в класі такого навчального посібника, як екран емоцій. Психологи запевняють, що в нашому швидко змінюваному світі важливо вміти демонструвати свої емоції, усвідомлено ставиться до свого душевного стану. Нове освітнє середовище, в якому будуть рости наші діти дозволяє правильно розвинути в них ці здібності, зробити відкритими світу і можливостям.

Стенд куточок настрою нуш дає визначення емоційного стану та  допомагає в соціальній адаптації, полегшує спілкування дітей між собою при вирішенні конфліктних ситуацій. Система навчання відбувається в ігровій формі. Дитина визначає свій настрій на поточний момент часу, і вибирає смайлик який цьому відповідає. Далі він може походити з ним по класу, може обрати другий, або зразу прикріпити його до дошки. Протягом дня, якщо у дитини настрій змінюється, вона може переміщувати смайлик. Більш докладно поговорити про почуття дітей вчитель може під час Ранкова кола. Можна зробити куточок настрою своїми руками або купити. Також немає конкретних вимог до того як він повинен виглядати, все залежить від ваших запитів та фантазії.

 І також слід розуміти, що посібник використовується не тільки в школі, а й у дитячих садках.  І для молодших у нас також є розробка, вихователю в допомогу. Малюкам сподобаються яскраві картинки і вони легко і з задоволенням будуть приймати участь в навчальному процесі. Діти дуже емоційні, вони живуть почуттями і часто не вміють їх розпізнавати і контролювати. Завдання педагога полягає в тому, що б дитина навчилася висловлювати свої почуття більш усвідомлено і розуміла їх.

Куточок настрою в школі: різновиди стендів , як обрати те що треба

 1.  Один з найбільш поширених варіантів , це коли на стенді зображення різних емоцій . Як допоміжний елемент використовуємо прищіпку, яку діти чіпляють біля відповідної картинки. Можна придбать іменні прищіпки, щоб дитині було цікавіше. Популярне куточки настрою з совою, з сонечком. Куточки настрою в цьому випадку краще зробити з ламінацією (додаткове захисне покриття), завдяки чому друк не дряпається і прослужить довго. Кріпиться стенд до стіни на навесні кріплення, тому зручніше чіпляти до нього прищіпки. Має перевагу в тому, що не займає багато місця.

2.     У цьому варіанті також зображення радості, смутку, спокою і т.д. надруковані на стенді. Поруч з картинками на стенді зроблені люверси (дірочки) в які закріплені яскраві різнокольорові смужки, і діти до них чіпляють прищіпки. Такий дизайн куточка мій настрій дозволяє перебування більшої кількості дітей біля стенду. Кріпиться навісним кріпленням.

3.     Дизайн на магнітній основі передбачає, що до стенду будуть кріпитися магніти з зображеннями, це можуть бути фото дітей, смайлики, квіточки і т.д. Краще зробити стенд з ламінуванням, він прослужить довше, тому що друк не буде затиратися. Цей варіант можна використовувати як настільний, або прикріпити прямо до стіни саморізами. Це залежить від того, в якому форматі проводитися робота з дітьми. Оформлення класу нуш може втілити в собі всі ваші фантазії, зокрема,  розробка макета під ваш особливий стиль

4.     Варіант стенду на якому поряд із зображеннями емоцій будуть зроблені кишеньки під фотографії дітей. Кількість кишень індивідуально. Мінус такого дизайну в тому, що складно передбачити який настрій мають сьогодні діти.

Як ви бачите різноманітність пропозицій дозволяє вибрати собі саме такий дизайн, який буде вам максимально зручний і продуктивний у вашій важливій діяльності. А якщо у Вас є ще якісь сучасні ідеї оформлення класу нуш, у нас є можливість втілити іх у життя! Наша компанія виготовляє стенди різной тематики, а наші ціни вас приємно здивують. Заходь до нашого каталогу та обирай Твой Стенд!

 

 

 

 

Куточок настрою➤Коли ти злий➤Рiвень голосу

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Меню
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Длина, мм
Ширина, мм
Толщина, мм
Страна производитель
Материал 
+380977480484
+380633797536
Интернет-магазин "Твой Стенд"
Менеджер
Україна Дніпропетровська область Дніпро пр. Героїв, 46
Мапа