Кошик
21 відгук
+380633797536
+380977480484
+380633797536
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка


Коло вибору в класі нуш: цілі, завдання та вимоги


Нова українська школа вносить свої навчальні корективи і методики. 
Основний акцент спрямований на всебічний розвиток дитини, виховання усвідомленої і думаючої особистості, розкриття творчого потенціалу. Методики, які  використовує вчитель для роботи з дітьми переслідують різну мету і спрямованість. Одним з таких інструментів є коло вибору нуш. Використовувати його можна з 1 класу. Що ж собою являє цей посібник і які завдання вирішує?
У дитячому колективі часто виникають різного роду конфлікти. Причиною може бути і соціальна нерівність, і різна успішність в навчанні, і відмінності гендерного характеру. Як же бути в цій ситуації, як допомогти дітям прийти до угоди? Перш за все вчителю потрібно з'ясувати що стало причиною конфлікту, зайняти нейтральну позицію і дати висловити претензії дітям по відношенню до одного. І потім запропонувати учням альтернативний спосіб вирішення та виходу з конфлікту, і в цьому їм допоможе стенд коло вибору. 
На цьому куточку по колу розташовані тематичні картинки з наступними підписами:

·        Обговори

·        Зупинись, стоп

·        Попроси пробачення

·        Камінь, ножиці, папір

·        Переключись на інше

·        Залиш, як є

По центру куточка змонтована стрілочка, і учні її виставляють навпроти варіанта, який їм здається прийнятним. Перші кілька разів педагог може допомагати і направляти учнів в роботі з коло вибору для нуш, потім вони зможуть справлятися вже самі. Ця методика дозволить дітям побачити кілька стратегій вирішення конфліктних ситуацій, навчить мислити не по шаблону, і посприяє вмінню домовлятися з іншими дітьми.Таким чином дітям пропонується не просто замкнутися на свою образу, а подолати її психологічним шляхом. Знайти для кожного комфортний спосіб виходу зі сварок. Стенд настільки просто і зрозуміло розроблений, що питання "а як працювати з коло вибору нуш?" не виникає.


Пропозиції нашого інтернет-магазину щодо оформлення навчальної зони Нуш

Ми, як виробники інформаційних стендів співпрацюємо з вчителями, і разом розробляємо структуру навчальних посібників згідно з концепцією Нуш. Дизайн наших куточків відповідає всім сучасним вимогам щодо оформлення Нової української школи. І стенди для нуш коло вибору не є винятком. Можна підібрати дизайн до будь-якого стилю і інтер'єру. Різноманітність форм також вражає: квіточки, карусельки, пазли, сонечка, і багато іншого

Також ми працюємо з декількома видами матеріалів, що дозволяє варіювати за ціною і вибрати оформлення під будь-який бюджет. Також у нас є безкоштовна доставка, що є приємним бонусом в наш час.Купити коло вибору можна на нашому сайті у тематичному каталозі. А якщо ви перебуваєте в розгубленості, і не можете знайти або підібрати потрібний стенд, ми вас проконсультуємо і наші дизайнери безкоштовно зроблять вам макет.

Також повний асортимент для оформлення школи можна подивитися в нашому каталозі

 

Коло вибору★Вибiр привiтання

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Меню
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Длина, мм
Ширина, мм
Страна производитель
+380977480484
+380633797536
Интернет-магазин "Твой Стенд"
Менеджер
Україна Дніпропетровська область Дніпро пр. Героїв, 46
Мапа