Корзина
30 отзывов
+380633797536
+380977480484
+380633797536
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка

НУШ: оформлення школи, класів, коридорів під ключ

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 23

Нуш це  новий освітній простір в якому діти будуть рости творчими і всебічно розвиненими особистостями. Нова структура школи передбачає взаємодію учитель-учень-батьки, в якому родина долучається до навчання дитини, а вчитель стає дитині другом. В такому оточенні для дитини відкривається новий світ

   Ключове значення у створенні сучасного простору шкіл грають наочні посібники, тематичні стенди, навчальні матеріали, розвиваючи ігри. Все повинно бути зроблено згідно з концепцією нуш і з якісних матеріалів.

 Наш інтернет-магазин пропонує Вам оформити початкову школу максимально функціонально, що дозволить підвищити рівень ефективного навчання дітей. Ми розробимо для Вас сучасний, оригінальний дизайн , в якому втілимо всі інновавації і ідеї оформлення класу нуш. Замовити необхідний вам стенд можна по телефону або натиснути кнопку купити. Завдяки нашим стендам і навчальним посібникам учні зможуть освоювати знання в ігровій формі з радістю і задоволенням. 

    Куточки Ранкові зустрічі та щоденні новини для ранкового кола сприяють соціальній адаптації, умінням працювати в команді, і тренуванні розумової діяльності. На цьому занятті діти разом заповнюють календар, обговорюють тему дня, позначають графік погоди.

  Метою Куточків настрою в оформленні початкової школи нуш є  те, що б дитина навчилася розуміти і аналізувати свої почуття, і в подальшому могла контролювати їх.

  Згідно нового державного стандарту в класі повинно бути обладнано

 вісім Навчальних осередків:

·        навчально-пізнавальної діяльності 

·        змінні тематичні осередки 

·        для гри (інвентар для настільних та рухливих ігор)

·        художньо-творчої діяльності

·        куточок живої природи для проведення дослідів

·        відпочинку

·        дитяча класна бібліотека

·        осередок вчителя

   Стенд Коло вибору створений за методикою, яка допоможе дітям вибрати стратегію подолання конфліктних ситуацій. Настінний куточок створено у вигляді спеціальних тематичних картинок, що спрощує розуміння і вносить елемент гри.  

   Стенди Стіна слів призначені для роботи з тематичними словами, які вчитель розміщує в кишеньках. На уроках української мови діти вивчають слова  і відповідно тренують візуальну пам'ять. Використовується більшою мірою в 1 і 2 класі.

  Школа це частина життя дитини. Чи повинні існувати тут особливі правила? Безумовно! Правила класу захищають права учнів і надають користь суспільству. Наше виробництво виготовляє спеціально розроблені в цій категорії стенди.

   Розвиток творчої діяльності є з однієї обов'язкових компетентностей нуш. Зона Розміщення дитячих малюнків повинна мати сучасне обладнання і яскравий дизайн, стандартні підходи тут не працюють. Тільки в умовах креативного підходу діти матимуть можливість повністю проявити свій творчий потенціал.

     Наклейки на стіни, на підлогу, на сходинки які використовуються для оформлення освітнього середовища нуш несуть в собі не тільки естетичну функцію, а ще й навчальну. В цьому напрямку ми створюємо унікальні макети, які допоможуть учням з користю провести час на перерві між уроками.

   Крім методичних стендів класна кімната повинна бути оформлена Інформаційними куточками різної тематики. Наприклад класний куточок, алфавіт, лінійка букв і цифр, сиди й пиши правильно, таблиця множення, компоненти дій, куточки безпеки, загальні стенди з кишенями для змінної інформації і заміток, стенд для розміщення фото класу і багато інших. Наявність таких матеріалів допоможе дітям краще засвоювати знання. У нас можна купити комплекти стендів в одному стилі або замовити окремо.

  Матеріали які стосуються життя і діяльності школи в цілому розміщуються на Інформативних стендах в коридорах або в адміністрації школи. 

В цьому випадку можна підібрати дизайн під стиль навчального закладу і використовувати логотипи.

  Також у нас можна знайти інші навчальні матеріали які мають місце бути в класі нуш: лідери класу, з днем народження, коли ти злий, рівень голосу, у нас все можна, вибір привітання, я досліджую світ, маркерні дошки, куточки читача.

Вносимо зміни в макети за побажанням замовника. Розробка макета безкоштовно. Діють акції та скидки. 

 
 
   

 

   

 

 
Меню
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка
+380977480484
+380633797536
Интернет-магазин "Твой Стенд"
Менеджер
Украина Днепропетровская область Днепр пр. Героїв, 46
Карта