Кошик
21 відгук
+380633797536
+380977480484
+380633797536
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка

Все що треба знати про куточок споживача. Рекомендації до вибору.

Все що треба знати про куточок споживача. Рекомендації до вибору.

30.04.20

Все що треба знати про куточок споживача. Рекомендації до вибору.

 

Куточок споживача  (куточок покупця) являє собою інформаційну дошку з кишенями для розміщення необхідних документів, яку можна купити або зробити власноруч.  Згідно з чинним законодавством України та «Законом про права покупців» всі особи, які ведуть підприємницьку діяльність повинні надати населенню необхідні дані про свою компанію, надання товарів і послуг, та проінформувати відвідувачів про їхні права.   

Давайте з'ясуємо які існують вимоги до куточку споживача. Перш за все стенд потрібно розмістити на видному місці, забезпечити щоб до нього було легко підійти і ознайомитися з матеріалами. Якщо у вас аптека, магазин чи їдальня зручно буде розміщення куточка біля стола замовлень та в зоні обслуговування покупців, наприклад. В приміщенні з декілька кімнатами, зазвичай можна використовувати одну дошку.

До розміру, дизайну і до кількості кишень спеціальних вимог немає, це на вибір власника або адміністрації. Одне з найбільш важливих питань, перелік документів куточку споживача. Треба зупинитися на цьому детальніше:

1.     Інформація про підприємця або юридичну особу (ПІБ, адреса та місцезнаходження). Зазвичай розміщуються виписка с державного реєстру та копія свідоцтва про державну реєстрацію

2.     Ліцензії та патенти (копії) якщо підприємець веде діяльність, яка підлягає ліцензуванню.

3.     Книга відгуків та пропозицій, належним чином прошита та пронумерована. (має бути в куточку споживача, але не обов’язково, книга була скасована урядом 06.03.2019 г) Адреса, телефон  та місцезнаходження відділу місцевих органів «Захисту прав споживачів»

4.     Постанова «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів». Постанова «Про захист прав споживачів» (витяги які стосуються прав про торгівлю та надання послуг що повинно бути в куточку споживача, можна роздрукувати з інтернету).

5.     Правила відповідно до виду тематичної діятельності суб'єкта. ( торгівля чи надання послуг на ринках, в спеціалізованих магазинах, в готелі, на сто, в салонах краси, в кафе, правила продажу продовольчих та непродовольчих товарів і т.п.)

Важливо знати те, що за відсутність куточку споживача передбачений адміністративний штраф у розмірі від 17 до 170 грн (ст. 155 КпАП). У разі повторного порушення протягом року з підприємців стягнуть т від 85 до 459 грн.

 Наступне питання полягає в тому, яким повинен бути куточок, як краще на ньому розмістити інформацію і як же нарешті підібрати собі стенд з того великого асортименту який пропонують виробники. Ми візьмемо на себе сміливість дати вам рекомендації з приводу того як оформити куточок споживача, що б зовні він виглядав красиво, був функціональним і не займав багато місця.

Давайте розглянемо декілька варіантів характеристик  зовнішнього вигляду:

·  Стенд з кишенями формату А4 і А5. В цьому випадку можна зробити 2 штуки звичайних формату А4 під реєстраційні документи фірми, один А4 об'ємний під закони і постанови   і одну кишеню А5 об'ємний під книгу відгуків і пропозицій. Колір можна підібрати під стиль інтер'єру, додати ваш логотип  і це внесе елемент унікальності в оформлення   куточка споживача. Форма куточка тут може бути як прямолінійна, так і проізвольная. Оригінальним рішенням буде зробити дизайн, який буде відповідати тематиці вашої діял ьності.   Например, якщо ви магазин, то які товари ви пропонуєте, якщо ви надаєте послуги, то елементи того як х можна відобразити.  Необхідно також враховувати розмір стенду, що б він   помістився в тому місці де він буде кріпитися.

 

 

· Стенд-книжка з кишенями А4 які перегортаються. . Перевага такого куточка в тому, що він компактний і не займає багато місця, і при цьому  в нього вміститься все те, що повинно
  бути в куточку споживача. Стандартно робиться 5 штук кишень, але це не принципово.  Можна добавити об’ємну кишеню під книгу відгуків та пропозицій. Тут також можна зробити
  оформлення, колір і дизайн з урахуванням стилю вашого офісу. Такий варіант  ідеально підходить для невеликих приміщень.

 

· Корковий стенд. Інформація в даному випадку кріпиться на кнопки. Форма куточка прямолінійна

· Куточок покупця своїми руками.  При виготовленні вам знадобиться основа, плівка потрібного вам кольору, і прозорі кишені на скотчі. На основу потрібно накатати плівку, і потім   приклеїти кишені. Але цей процес досить трудомісткий, тому багато хто воліє замовити або купити готовий стенд.  

Слід зауважити, що описані варіанти є лише частиною різноманітності куточків споживача, фото яких представляє каталог виробника.  Ціна на них теж залежить від матеріалу, розміру та кількості кишень.

Меню
Предметні кабінети для класів ➤ комплексне оформлення
Стенди для дитячого садочка
+380977480484
+380633797536
Интернет-магазин "Твой Стенд"
Менеджер
Україна Дніпропетровська область Дніпро пр. Героїв, 46
Мапа